5 رستوران شگفت انگیز با سقف متحرک پارچه ای

 • خانه
 • بلاگ
 • 5 رستوران شگفت انگیز با سقف متحرک پارچه ای
سقف متحرک پارچه ای

سقف متحرک که در ساخت آن از پارچه استفاده شده است بسیار سبک می باشد. تنها با فشار یک دکمه می توان آن را باز و بسته نمود و در آن از انواع پارچه ها در رنگ های مختلف استفاده نمود. همه این ویژگی ها، سقف متحرک پارچه ای را به بهترین انتخاب برای رستوران ها در سراسر جهان تبدیل نموده است. رستوران های بزرگی در دنیا هستند که برای استفاده از فضای بیرونی رستوران از این سقف ها استفاده می نمایند. مقاومت بالای آن در برابر عوامل جوی و ایجادسایه از دیگر ویژگی های سقف متحرک پارچه ای است. از این رو در بیشتر رستوران ها که در مناطق گرمسیر بنا می شوند بهترین انتخاب استفاده از سقف پارچه ای می باشد.

در ادامه تصمیم داریم تعدادی از این رستوران های بزرگ و شکیل دنیا را به شما معرفی نموده و دلیل استفاده از سقف متحرک در آنها را توضیح دهیم.

معرفی رستوران هایی که از سقف متحرک پارچه ای استفاده می کنند:

 1. سقف متحرک رستوران Olivetta

  شاید بتوان گفت رستوران Olivetta  در لس انجلس یکی از زیباترین و رمانتیک ترین رستوران های این شهر است. استفاده از سقف متحرک پارچه ای به صورت هوشمندانه در این رستوران استفاده شده است. پرده ها ناگهان در تاریکی شب بسته شده و نورهای بسیار لطیف این رستوران محیط را کاملا رمانتیک می نماید. سقف متحرک پارچه ای در شکل پرده در سقف دیده می شود و در صورت اینکه هوای شب مناسب باشد و آسمان ستاره بارانی وجود داشته باشد پرده ها کنار می روند تا مشتریان بتوانند از آسمان شب نهایت لذت را ببرند.سقف متحرک

 2. سقف متحرک رستوران ROOFTOP SUNSET BAR AT DOUBLE-SIX

  این رستوران در کشور اندونزی و در جزیره بالی قرار داد. این رستوران بسیار جذاب، به شکلی طراحی شده است که میزهای آن به صورت شناور در اقیانوس هند باشند. طراحان این رستوران برای سقف آن از سقف متحرک پارچه ای استفاده می کنند. این سقف در زمانی که اقیانوس آب و هوای خوبی دارد جمع شده و در ساعت های گرم تر باز می شود. این سقف از پارچه های ضد آب ساخته شده است همانطور که می دانید در ساخت سقف متحرک پارچه ای می توان از انواع مختلف پارچه استفاده نمود. در ضمن ریل های آلومینیومی ضد ضنگ آن نیز این محصول را برای محیط مرطوب مناسب نموده است.
  سقف جمع شونده پارچه ای

 3. سقف جمع شونده رستوران Inn of the Seventh Ray

  این هتل توانسته است به خوبی از فضای سبز خود استفاده کرده و رستوران خود را در حیاط هتل بر پا کند. استفاده از سقف متحرک پارچه ای برای فرار از آفتاب در تابستان و ریزش باران در پاییز و بهار بهترین انتخاب برای این فضا است. مسافران در محوطه سر سبز این هتل نشسته و در هوایی خوب غذا و نوشیدنی خود را میل می نمایند. در صورت تمایل و تنها با فشار یک دکمه می توانند سقف متحرک را جمع کرده و یا باز کنند.
  سقف متحرک پارچه ای

 4. سقف متحرک پارچه ای هتل رستوران Costes

  این رستوران در شهر لس انجلس و در کنار اقیانوس قرار دارد. مشرف بودن این رستوران به اقیانوس زیبایی آن را چندین برابر نموده است اما همانطور که می دانید آفتاب تند اقیانوس ممکن است باعث آزار و اذیت مشتریان شود. مدیریت این رستوران با هوشمندی کامل از سقف جمع شونده استفاده نموده است تا در زمان های آفتابی آن را باز کرده و سایه مطبوع ایجاد نماید. در زمانی که هوای مناسب در محیط وجود داشت تنها با فشار یک دکمه سقف متحرک پارچه ای کنار زده می شود تا مردم بتوانند از هوای آزاد لذت بیشتری ببرند. در ضمن تمام اجزا این محصول ضد زنگ بوده و شرایط جوی در آن تاثیری نخواهد داشت.
  سقف متحرک پارچه ای

 5. سقف جمع شونده پارچه ای هتل رستوران Costes

  این هتل رستوران در سال 1997 در فرانسه تاسیس شده و از سه ساختمان مجزا تشکیل شده است. با اینکه این هتل فضای بسیار بزرگی دارد مسئولین این هتل برای ایجاد جوی رمانتیک و شیک در فضای بین سه ساختمان از سقف متحرک پارچه ای استفاده کرده و شب هنگام سقف متحرک را باز می کنند. استفاده از نورهای زرد رنگ در تاریکی شب می تواند محیطی کاملا رمانتیک و عاشقانه ایجاد کند.
  سقف متحرک رستورانکلام آخرهمانطور که مشاهده نمودید سقف متحرک پارچه ای نسبت به دیگر انواع سقف متحرک مزایای بسیاری دارد که از مهمترین آنها می توان به سبک بودن، قابلیت ایجاد طراحی و استفاده از خلاقیت طراحان، مقاومت در برابر عوامل محیطی، هزینه تعمیر و نگهداری پایین و … اشاره داشت.
  شرکت بام تک ارائه دهنده انواع سقف متحرک با کیفیت در ایران می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا
×

سلام!

جهت پشتیبانی و هرگونه پرسش، می توانید از طریق واتس اپ با کارشناسان بام تک در ارتباط باشید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟